MDS Manufaktura

previous arrow
next arrow
Slider

STOLIKI KAWOWE BEVINO

– monolity dębowe

Dębowy blat jest gwarancją jakości i pewności na długie lata. Blaty z drewna klejonego nadają wnętrzom przyjazny i ciepły klimat. Niezależnie od decyzji, czy wykorzystamy je w domowym wnętrzu, pubie czy hotelu podkreślą wyjątkowość tego miejsca. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią naturalne materiały wysokiej jakości oraz oczekują trwałości i odporności za przystępną cenę.

Drewniany blat to produkt ekologiczny. Jest przyjazny ludziom i ciepły w dotyku. Jest zabezpieczony olejowoskiem, który posiada certyfikat dopuszczający go do kontaktu z żywnością. Odpowiednio pielęgnowany i właściwie użytkowany będzie nam służył przez wiele lat. Można go wielokrotnie odnawiać, co przedłuża zdecydowanie jego żywotność. Uszkodzenia w postaci rys lub wgłębień można łatwo usunąć poprzez szlifowanie i ponowne zabezpieczenie powierzchni.

Stoliki wykonujemy na indywidualne zamówienia klientów. Cena stolika jest uzależniona od aktualnie dostępnego materiału oraz konfiguracji na jaką się zdecydujemy. 

Mniejsze stoliki bez półki kosztują od 500,00 zł. Większe stoliki bez półki kosztują od 700,00 zł. Stoliki z półką kosztują od 900,00 zł, w zależności od rozmiaru oraz czy półka będzie stalowa czy drewniana.

 Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez nasz formularz kontaktowy w celu uzyskania dokładnej wyceny stolika kawowego.

Instrukcja użytkowania naszych mebli: