MDS Manufaktura

previous arrow
next arrow
Slider

STOLIKI TAGGIA

– dębowy, klejony blat

Dębowy blat jest gwarancją jakości i pewności na długie lata. Blaty z drewna klejonego nadają wnętrzom przyjazny i ciepły klimat. Niezależnie od decyzji, czy wykorzystamy je w domowym wnętrzu, pubie czy hotelu podkreślą wyjątkowość tego miejsca. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią naturalne materiały wysokiej jakości oraz oczekują trwałości i odporności za przystępną cenę.

Drewniany blat to produkt ekologiczny. Jest przyjazny ludziom i ciepły w dotyku. Jest zabezpieczony olejowoskiem, który posiada certyfikat dopuszczający go do kontaktu z żywnością. Odpowiednio pielęgnowany i właściwie użytkowany będzie nam służył przez wiele lat. Można go wielokrotnie odnawiać, co przedłuża zdecydowanie jego żywotność. Uszkodzenia w postaci rys lub wgłębień można łatwo usunąć poprzez szlifowanie i ponowne zabezpieczenie powierzchni.

Nogi wykonane są ze spawanych profili stalowych, malowanych proszkowo, co gwarantuje długoletnie użytkowanie. Nogi w standardzie wykonane są z profila 40mm x 20 mm, w dwóch kolorach czarnym lub białym.

Konfiguracje stołu

W naszej podstawowej ofercie stół Taggia występuje w 4 rozmiarach i cenie:

60 cm x 60 cm, h - 45 cm
80 cm x 60 cm, h - 45 cm
100 cm x 60 cm, h - 45 cm
120 cm x 60 cm, h - 45 cm

*Ceny przedstawione powyżej mają charakter poglądowy, nieznaczna różnica w cenie może wynikać z wahających się cen drewna

W każdym z rozmiarów klient może wybrać nogi z pośród:

Dodatkowe opcje:
– Dostosowanie produktu do indywidualnych wymiarów, dopłata + 10% ceny do produktu najbardziej zbliżonego rozmiarami
– Zmiana koloru blatu dębowego według katalogu kolorów + 10% ceny
– Zmiana kształtu nóg według własnego projektu wyceniana jest indywidualnie

Instrukcja użytkowania naszych mebli: